Navigácia

Obsah

Zisťovanie SILC - oznam

Typ: ostatné
Slovenská republika sa prostredníctvom Štatistického úradu SR zapojila do realizácie Zisťovania o príjmoch a životných podmienkach domácností  v rámci projektu európskych štatistických zisťovaní.
Toto štatistické zisťovanie sa uskutoční od 4. februára do 28. júna 2019.

 

 

Naša obec bola vybratá to takéhoto štatistického zisťovania.  V uvedenom  období vybrané domácnosti v našej obci navštívi pracovník poverený funkciou opytovateľa, ktorý je povinný preukázať sa v domácnostiach osobitným poverením. Všetky informácie a názory, ktoré budú v rámci tohto štatistického zisťovanie poskytnuté, sú chránené, nezverejňujú sa  a slúžia výlučne pre potreby štátnej štatistiky. Ochranu dôverných predpisov a ochranu osobných údajov upravuje zákon č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Za ochranu dôverných aj osobných údajov zodpovedná Štatistický úrad SR.

Podrobnejšie informácie sa môžete dozvedieť na stránke ŠU SR na adrese www.statistics.sk alebo telefonicky na telefónnom čísle 048/4323 287 -Ing.  Mária Vozárová.  


Vytvorené: 30. 1. 2019
Posledná aktualizácia: 30. 1. 2019 07:37
Autor: Správce Webu