Navigácia

Obsah

Poukázanie podielu zaplatenej dane

Typ: ostatné
vyhlásenie - Ponickje detidarujte 2% svojich daní občianskym združeniam pôsobiacim v našej obci

Občianske združenie  Ponickje deti
- vyhlásenie o poukázaní  podielu zaplatenej dane z príjmov

 

vyhlásenie - Ponickje deti

Občianske združenie Ponickje deti vzniklo registráciou na Ministerstve vnútra SR v roku 2005, t.j. už 14 rokov. OZ pracuje na báze dobrovoľníctva na rôznych aktivitách súvisiacich s cieľmi OZ, ako sú napr. zlepšovanie podmienok výchovno – vzdelávacieho procesu v základnej a materskej škole, podpora športu, ochrana detí, podpora regionálnej kultúry a pod. Počas rokov  pôsobenia sa nám podarilo každoročne s úspechom organizovať športový deň pri príležitosti MDD a Katarínsku zábavu. Zabezpečili sme dovybavenie jazykovej učebne, učebne informatiky, školskej jedálne, vybavenie všetkých tried v základnej škole, vybavenie tried v materskej škole, športové náradie, hračky, podpora športu v oblasti futbalu, podpora DHZ Plameň, dofinancovanie školy v prírode, lyžiarskych a plaveckých kurzov a mnoho iných vecí a aktivít potrebných pre deti žijúce v našej obci tak aby si vybudovali pozitívny vzťah k svojmu domovu k obci Poniky. Príjmami OZ sú hlavne príjmy z 2% Vašich daní. Boli by sme radi, keby tieto prostriedky boli alokované v našom území a hlavne pre Vaše deti. Všetkým, ktorí sa rozhodnú podarovať nám 2% z daní patrí veľká vďaka.

 

Občianske združenie  Športový klub Obecný podnik lesov Poniky 

- vyhlásenie o poukázaní  podielu zaplatenej dane z príjmov

ŠK OPL vyhlásenie

Vážení občania a priatelia ponického futbalu.

Obraciame sa na všetkých priaznivcov nášho futbalového klubu s možnosťou darovania 2% z Vašich daní na podporu mládežníckych mužstiev ŠK OPL PONIKY.
Pomôžete nám skvalitniť tréningový a zápasový proces našich najmenších nádejí.

Aj Vaše 2%  môžu pomôcť ponickému futbalu 

Ďakujeme

Výbor ŠK OPL

 

 


Prílohy

Vytvorené: 11. 3. 2019
Posledná aktualizácia: 13. 3. 2019 09:32
Autor: Správce Webu