Obec Poniky
Poniky

OZNAM - Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. oznamuje občanom, že z dôvodu  obmedzeného počtu zamestnancov tento mesiac nebude realizovať odpočty vodomerov v našej obci odčítačmi spoločnosti.

Občania, ktorí majú záujem o vystavenie faktúry na základe skutočného stavu vodomeru, môžu stav vodomeru nahlásiť na telefónnych  číslach: 048/43 27 498, 0917 460 992, prípadne môžu poslať e-mailom na adresu: ivana.hruskova@stvps.sk v termíne najneskôr do 25. januára 2021.

 

Odberateľom, ktorí stav vodomeru nahlásia, bude spotreba vody vyúčtovaná podľa nahláseného stavu.

 

Odberateľom, ktorí stav nenahlásia, bude faktúra vystavená na základe dlhodobej priemernej spotreby.

 

Spoločnosť sa zároveň ospravedlňuje občanom obce za spôsobené nepríjemnosti, ale vzhľadom na dodržanie opatrení prijatých na zamedzenie  šíreniu COVID-19  bolo potrebné  tento krok urobiť  v záujme ochrany zdravia  odčítačov, ako aj občanov našej obce.

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. oznamuje občanom, že z dôvodu  obmedzeného počtu zamestnancov tento mesiac nebude realizovať odpočty vodomerov v našej obci odčítačmi spoločnosti.

 

Občania, ktorí majú záujem o vystavenie faktúry na základe skutočného stavu vodomeru, môžu stav vodomeru nahlásiť na telefónnych  číslach: 048/43 27 498, 0917 460 992, prípadne môžu poslať e-mailom na adresu: ivana.hruskova@stvps.sk v termíne najneskôr do 25. januára 2021.

 

Odberateľom, ktorí stav vodomeru nahlásia, bude spotreba vody vyúčtovaná podľa nahláseného stavu.

 

Odberateľom, ktorí stav nenahlásia, bude faktúra vystavená na základe dlhodobej priemernej spotreby.

 

Spoločnosť sa zároveň ospravedlňuje občanom obce za spôsobené nepríjemnosti, ale vzhľadom na dodržanie opatrení prijatých na zamedzenie  šíreniu COVID-19  bolo potrebné  tento krok urobiť  v záujme ochrany zdravia  odčítačov, ako aj občanov našej obce.

Dátum vloženia: 8. 1. 2021 11:04
Dátum poslednej aktualizácie: 8. 1. 2021 13:03
Autor: Správce Webu

Aktuálne

Fotogaléria

Posledná pridaná fotografia

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 3
DNES: 121
TÝŽDEŇ: 1502
CELKOM: 507913